Karn

23. února 2014 v 23:21 | Rolnička |  Profily
Jméno: Karn

Rozbalení: 21. 2. 2014
Společnost: The Mushroom Peddler
Model: Mini Dragon
Typ (barva) resinu: white
Face-up: autor neznámý
Blushing: autor neznámý
Oči: modro-fialové
Vlasy: nemá
Rasa: drak

Má rád: Amber, třpytivé kamínky, tančící plamínky, poklady, táboráky a zpěv u ohně

Nemá rád: Samotu, tmu, ticho

Osobnost: Hravý, veselý, zbrklý, dovádivý, stydlivý, celkem bojácný (ale nepřizná to)

Rodina: Jeho jedinou rodinou je společnice Amber, jeho vejce matka svěřila ohnivým elementálům s tím, že se pro někoho vylíhne, až nadejde čas.


Backstory:
Každý elementál má nějakého společníka, který ho doprovází na cestách a zároveň má nějakou spojitost s jeho živlem i s jeho osobností. Pro ohnivou elementárku Amber se vylíhl drak.
Draka jí osud přidělil jako symbol neuvěřitelné síly a moudrosti. Karn ovšem jakožto dráče je momentálně spíš symbol zbrklosti a hravosti, což zrovna není úplně to, co by Amber potřebovala, ale jejich pouto je silné. Oba věří, že Karn z toho časem vyroste a bude jí správně doplňovat.

Když se spolu jednou toulali lesem, trpaslíci nedopatřením uzmuli Wainix - jeden z kusů vzácné rudy, kterou měla Amber chránit. Za tento prohřešek měla být potrestána, ale Starší se rozhodli být mírní a poslali Amber aby Wainix našla a vrátila do Hory.
Na její dlouhé pouti ji Karn odhodlaně doprovázel a byl pro ni oporou. Bohužel, neměli při své cestě příliš štěstí a rudu v původním stavu již nemají šanci získat. Zjistili totiž, že nejenže z něj trpaslíci ukovali zbraně dvě, ale také jim čarodějnice Trisha poskytla fyzickou podobu spolu s vlastní vůlí.

Aby Amber byla schopná sledovat stopy obou duchů zbraní, rozhodli se s Karnem rozdělit. Zatímco se Amber pokoušela odhalit, kde se ukrývá zbraň zvaná Wilhelm (jak zjistila při svém hledání), Karn šel po stopách bratrského ducha jménem Walter.
Překvapením bylo, že nezabloudil a Waltra nakonec našel. Zjistil s kým vším žije a během krátké chvíle si ho zamilovala malá Alexandra, která Karnův cíl prohlašovala za svého ochránce.
Amber při svém hledání štěstí neměla a uchýlila se do jiné rodiny plné různorodých bytostí z Lesa, při čemž našla i původní majitelku jedné ze zbraní.
Za pomoci nových přátel se pokouší najít zbývají "kus" Wainixu, ale ukrývá se velmi dobře...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kvicka Kvicka | E-mail | Web | 25. února 2014 v 0:42 | Reagovat

tohle stvoření je ultra super roztomilé ^.^ xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama