Emilly

28. února 2014 v 20:14 | Rolnička |  Profily
Jméno: Emilly
Příjmení: Stones
Přezdívka: Milly

Rozbalení: ???
Společnost: Impldoll / panenka-panenky
Model: Jimmy / Emilia
Typ (barva) resinu: normal
Face-up: Elea
Blushing: Ne
Oči: světle fialkové
Vlasy: zrz
Věk: 143 let
Rasa: obryně

Má ráda: kamarády, zábavu, smích, tanec, knihy a čtení

Nemá ráda: pomluvy, vysmívání, ubližování, diskriminaci, šikanu


Osobnost: Inteligentní, laskavá, romantická, snivá, touží po upřímné lásce a být šťastná jako otec s matkou

Rodina: otec Valibum, matka Raisha. Sourozence nemá, i když by si nějakého přála.


Backstory:
Od malička Milly vídala jak vroucně její otec matku miluje, jak jí nosí dary a matka jeho lásku opětuje staráním se a péčí. A už jako malá zatoužila být jako rodiče, mít muže, co by jí miloval a staral se o ní a o kterého by se mohla na oplátku starat ona.

Realita u obrů je ale jiná. Obři jsou povětšinou zlí, chamtiví, lakomí a svazky uzavírají čistě pro praktičnost a zachování druhu. Její rodiče jsou tedy velkou vyjímkou.
Když Milly nastoupila na školu, zjistila, jak bláhový její sen je. Byla terčem posměchu a šikany ze všech stran. Učitelé jí vtloukali do hlavy jak krást, loupit a hromadit bohatství. Ale čím více se Milly její okolí snažilo přesvědčit o tom jak je její sen o životě bláhový, tím více jí utvrzovali, že je pro ni jediný správný. Spolužáci ve škole ale neměli pochopení. Od mladých mužů snášela jen více a více posměšků, až to jednoho dne nevydržela, sbalila si věci a nechala rodičům láskyplný dopis.

Vydala se dolů z Obřích hor směrem ke Kouzelnému lesu, jako první svého druhu. Jenže na své cestě zakopla, propadla se do měkké půdy a skončila v portálu. Kdo kde se tam vzal, ale na tom nezáleželo. Milly se nečekaně ocitla v Lidském světě, kam sice měla namířeno, ale pořád se jí zdálo, že je něco špatně.
Krom toho divného pocitu navíc zjistila, že pro všechny je příliš velká, i když mezi obry patřila k "prckům". Uchýlila se tedy do lesa a přemýšlela, co bude dělat dál. Chvilku i pomyslela na návrat, ale i kdyby se pro něj rozhodla, nejen, že nevěděla kudy jít, ale také se bála reakcí ostatních obrů. Navíc už od mala slýchávala pohádku o Jackovi a fazolích a nerada by, aby se něco podobného opakovalo a třeba by ji nějaký člověk toužící po bohatsví sledoval.

Na život v lese si zvládla zvyknout, ale kvůli samotě kolem se jí brzy stýskalo a často plakala. To přilákalo velkého vlka, který se lesem potuloval.
Milly se ho zprvu bála, ale on její strach vycítil a proměnil se z větší části na muže, aby jí řekl, že se ho bát nemusí. Představil se jako Váli, ale příliš hovorný nebyl. Milly v jeho očích viděla ohromný skličující zármutek a usmyslela si, že mu musí nějak pomoci a tak se snažila vyzvědět víc, aby našla příčinu jako starostí v naději, že mu to pomůže vyřešit a, že jí k sobě třeba pustí i víc. Přeci jen, byl zatím první, kdo byl v tomto novém světě větší než ona, ale nebyl to obr.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama