Bess

4. února 2014 v 18:30 | Rolnička |  Profily
Jméno: Bess
Příjmení: Schrödinger (používá jen pokud je po ní někde nějaké příjmení vyžadováno, osvojila si ho na počest živé-mrtvé kočky Erwina Schrödingera)
Věk: Neznámý
Rasa: succuba

Vyrobení: 25. 11. 2011
Rozbalení: 7. 12. 2011
Společnost: Withdoll
Model: Priscilla - Dark knight
Typ (barva) resinu: Gray
Face-up: Erin
Blushing: Ne
Oči: Hell God (Ersa Flora)
Vlasy: dlouhé černé

Má ráda: Svádění, muže, ženy, úchlyné diskuze, vzrušování okolí, krev, sex, nenápadné podsouvání dvojsmyslů, flirtování, seznamky, obdiv, úctu, chválu, focení, červenou a černou barvu, tetování, kouření, hříchy, hezké oblečeníBJD známosti, které bych ráda vyzdvihla - Erin (skvělá milenka), Jesse (úžasné štěně), Meimei (tohle roztomilé štěně umí i mluvit!), Chris (zkuste hádat, co se mi na něm líbí ;) ), Daniela (dobrá kamarádka a plyšák do pelechu v jednom), Frankie (nebezpečná kočka), Ailinon (konečně někdo na úrovni), Armin (no... je to prostě miláček...)


Nemá ráda: konkurenci, depresivní lidi v depresi, zákazy, okovy, moc otázek, některé tvory ze své minulosti, otázky k její minulosti, ponižování její osoby, nejvíc nenávidí obyčejné lidi a ani nemá ráda jejich mláďata...

Osobnost: manipulativní, horkokrevná, charismatická, sexy, tvrdohlavá, majetnická, nestálá, pyšná, nevěrná, nezodpovědná, upřímná (v názorech), neupřímná (v jednání)

Rodina: matka anděl, otec incubus (nebo succuba a anděl-muž), ze sourozenců je jí znám jen mladší bratr používající jméno Gabriel

Schopnosti:
- Okouzlení (málokdo je schopen odolat) - něco lehce podobného hypnóze. Bess využije kouzla své osobnosti a její oběť se nebrání ničemu, co s ní Bess dělá. Naopak se jí to dokonce líbí a chce to (a je naprosto jedno jaké je orientace). Oběť v tomto stavu obvykle Bess vidí tak, jak si ji vidět přeje. Tím v očích okouzleného změní podobu. Na daný okamžik se stává například dívkou z chlapcových snů, zemřelou přítelkyní či celebritou z plakátu. Není vyloučeno, že se v očích oběti může proměnit i v muže, pokud po něm oběť touží.
(Především proto, že kdysi kdosi prohlásil, že andělé a démoni jsou bezpohlavní a tím pádem succuba (žena) a incubus (muž) mohou být jedna a tatáž postava proměnující se podle sexuální potřeby oběti)
-> Živí se životní energií, kterou vysává z lidí i jiných bytostí. Ke krmení nepotřebuje tělesný kontakt, ani akt samotný. Sex je pro ní příjemná věc a pokud se nehlídá saje z něj víc, než když vedle něj pouze sedí a nechává se obdivovat. (Vzrušená oběť je holt lepší žrádlo než ten, který se ihned poddá...)

Vzhled:
Na povrchu vidí každý velmi atraktivní ženu, na které může každý oči nechat, ale celá její lidská podoba je jen skořápka pro její pravé já. Černočervené vlasy hladce kloužou po její černé kůži, pokryté krvavě rudými tetováními, žluté oči hledí dravě, špičaté zoubky připomínající upíří tesáky vykukují jen maličko a působí smyslně, na hlavě vyrůstá pár rohů, které jsou dlouhé a z profilu tvoří lehkou vlnovku, občas nedočkavě mrskne ocasem, který je pokryt kraťoučkou srstí střídavě černé a červené barvy, na špičce je srst delší a pouze červená a ze zad jí vyrůstají dvě rudá peřím pokrytá křídla.

Backstory:
(Kdo vymyslel, že musím veřejně podat informace o tom co jsem zač? Tse...)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama