Alexandra

3. února 2014 v 20:12 | Rolnička |  Profily
Jméno: Alexandra
Příjmení: Rowen
Přezdívky: Xandra, Xan, Xandruš, Alex, kotě

Rozbalení: 1. 6. 2011
Společnost: 5stardoll
Model: Tong Tong
Typ (barva) resinu: normal
Face-up: Elea
Blushing: ano, i když částečně setřený :-/
Oči: modré (5SD)
Vlasy: bílé mohérové (Luts)
Rasa: Bohyně dětské hravosti a radosti, ochránkyně koťat

Má ráda: Květiny, zvířátka, barvičky, Severiho, plyšáky, svého cestovního vlčíška, Wolfa, Meimeie, Andyho, Waltra, písničku Malá slečna z muzikálu Tajemství a hlavně svého tatínka 

Nemá ráda: Zlé bubáky, kteří tahají kočičky za ocásky
Osobnost: Mazlivá, hravá, náladová, někdy dětinská jindy rozumná a dospělejšíRodina: otec - atlantský bůh Damian, matka - řecká bohyně Artemis

Backstory:
Alexandra byla nalezena v lese, jako opuštěné dítě vychovávané divokými kočkami. Jenže ať na první dojem vypadala jako malá roztomilá holčička, zvláštní na ní byly její kočičí tlapky na misto ručiček. Ani ona sama nevěděla, co je zač.
Když jsem ji našla já, bála se, ale nakonec se mnou odešla mezi lidi a stala se tak trochu mou malou dcerkou. Později úlohu společníka a ochránce převzal Walter.

Po velmi dlouhém čase konečně zjistila svou totožnost. Setkala se se svým otcem, který o ní nevěděl, ale jakmile ji uviděl pocítil silné krevní pouto, stejně jako ona. Celé odpoledne se spolu bavili a mezitím Damian odhalil své dceři i kdo je její matka. Byla jí bohyně lovu Artemis. Co vedlo k tomu, že se Alexandra octla odložená v lese můžeme jen hádat. Artemis evidentně nechtěla svěřit své dítě jejímu otci a nejspíš se bála o svou pověst panenské bohyně, proto o ní nesměl nikdo vědět. Rozhodla se tedy ponechat ji přírodě, ať se sama naučí přežít a její existence utajila před světem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama